Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1800 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.
Termín nástupu: 01.01.2019
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• koordinácia práce zvereného test tímu a ľudí
• zabezpečenie plánovania, monitoring, riadenie a vyhodnotenie testovania
• definovanie testovacej stratégie a plánu, pre rôzne úrovne testovania (integračnú,
akceptačnú…)
• analyzovanie potreby automatizácie, výkonostných testov a bezpečnostných testov a
zabezpečenie koordinácie týchto aktivít
• byť kontaktným bodom medzi projektovým tímom a zákazníkom pre všetky
testovacie aktivity
• monitorovanie, riadenie, analýza, dizajn, implementácia a výkon testov
• definovanie požiadaviek na testovacie prostredie
• riešenie eskalácií
• po ukončení testu zorganizovanie ”lessons learned” z testov
• byť "guru" takmer na všetko, ale vedieť povedať nie

Iné výhody:
Ponúkame najmä perspektívu, nielen zamestnanie. Okrem iného ti dáme aj :
• multi-sport kartu aj pre rodinu
• čerstvé ovocie
• pracovný čas je rozumne flexibilný
• neformálna firemná kultúra
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook
• prehľad a prístup ku aktuálnym trendom vo vývoji a vo vývojárskych technológiach

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
• informačné technológie
• technické
• ekonomické

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Odborné znalosti a predpoklady:
Microsoft Excel - pokročilý
SQL - pokročilý
Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• znalosť metodík testovania, znalosť modelu vývoja životného cyklu systémov (SDLC), hlboká znalosť rôznych prístupov implementácie software (Agile, V-model)
• analytické schopnosti, logické myslenie, komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť viesť tím, motivačné schopnosti, skúsenosť s riadením ľudí
• znalosť Test manažment a "Defect" manažment nástrojov ako: ALM /HPQC, JIRA, Confluence, Zephyr, Testlink, ..
• viacročné skúsenosti z prostredia bankovníctva /telekomunikačných technológií (výhodou)
• skúsenosť s projektovým plánovaním, skúsenosť s koordináciou viacerých dodávateľov
• schopnosť pôsobiť v medzinárodnom a multikultúrnom tíme
• skúsenosti s viacerými úrovňami testovania [FAT, DIT, SIT, UAT / Agile] v rámci implementácie nových funkcionalít/systémov.
• skúsenosť v pozícii Test manažéra na medzinárodných projektoch, veľkých bankových projektoch (výhodou)
• znalosť rôznych vývojových platforiem (Web, Mobile,
Batch)
• znalosť práce s Excelom, znalosť SQL a XML, predchádzajúca skúsenosť v roli testera, test analytika

Služby

  • Vývoj a testing software
  • Prenájom zdrojov
  • Konzultačné služby
  • Riadenie projektov
  • Analýza

Kontakt

AAS Slovakia s.r.o.
Kalinčiakova 27
831 04  Bratislava

+421 220 620 621
+421 915 110 948
info@aas-slovakia.sk

Partneri