Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je od 1200 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.
Termín nástupu: 01.10.2018
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Okrem iného budeš mať na starosti:
• vykonávanie pravidelného testovania softvéru alebo systémov v AAS, prípadne priamo u klienta
• testovanie rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• testovanie webových služieb
• komunikáciu s developermi a analytikmi
• práca s nástrojmi na správu bug-ov, reportovania bugov a životného cyklu bugu (HPQC/ ALM, JIRA a pod.)
• automatizáciu testov
• príprava testovacích scenárov pre testovanie

Iné výhody:
O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame najmä flexibilitu v práci.
Okrem toho máme aj ďalšie zamestnanecké výhody ako napríklad:
• ovocný bar
• pracovný čas je rozumne flexibilný
• neformálna firemná kultúra
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook
• prehľad a prístup ku aktuálnym trendom vo vývoji a vo vývojárskych technológiách
• nové technológie sa učíme na školeniach (čo neviete, to Vás naučíme), workshopoch a konferenciách

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
• Informačné technológie
• Technické
• Ekonomické

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Odborné znalosti a predpoklady:
Počítačové znalosti - programátor
SQL - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• praktické skúsenosti s testovaním rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu (use case)
• analytické myslenie
• ISTQB certifikát (výhoda ale nie je podmienkou)
• skúsenosti s atomatizovaným testovaním (výhoda ale nie podmienkou)
• skúsenosti z bankovníctva a/alebo telekomunikácií – výhoda, nie je podmienkou

Kontakt
Email: hr@aas-slovakia.sk

Služby

  • Vývoj a testing software
  • Prenájom zdrojov
  • Konzultačné služby
  • Riadenie projektov
  • Analýza

Kontakt

AAS Slovakia s.r.o.
Kalinčiakova 27
831 04  Bratislava

+421 220 620 621
+421 915 110 948
info@aas-slovakia.sk

Partneri