Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): Minimálny ponúkaný plat pre túto pozíciu je 1500 €, celkový plat bude závisieť na skúsenostiach a profile kandidáta.
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• praktické skúsenosti s testovaním rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu (use case)
• dobrá znalosť procesov a terminológie v oblasti testovania SW
• dobrá znalosť bug trackingových toolov, reportovania bugov a životného cyklu bugu (HPQC/ ALM, JIRA a pod.)
• automatizácia testov (prípadne performance testy) – výhoda, nie je podmienkou
• testovanie webových služieb – výhoda, nie je podmienkou
• aspoň základná znalosť niektorého nástroja na automatizáciu testov (Selenium, Quick Test, UFT a podobne - výhoda ale nie je podmienka)
• znalosť testovania webových služieb a nástroja SOAP UI (výhoda ale nie je podmienka)
• komunikácia s developermi a analytikmi

Iné výhody:
• účasť na zaujímavých projektoch (aj v zahraničí)
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas a možnosti home office
• neformálna firemná kultúra
• notebook, mobilný telefón
• jazykové vzdelávanie
• školenia, ISTQB certifikácia, tréningy
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• firemné raňajky, „Ovocné dni“ na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
• Informačné technológie
• Technické
• Ekonomické

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Odborné znalosti a predpoklady:
Počítačové znalosti - programátor
SQL - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• počet rokov praxe: 2
• chuť robiť v oblasti IT
• analytické myslenie
• chuť učiť sa
• ISTQB certifikát (výhoda ale nie je podmienkou)
• znalosť performance testov a performance nástrojov (výhoda ale nie je podmienkou)
• znalosť niektorého programovacieho jazyka (výhoda ale nie je podmienkou)
• skúsenosti s atomatizovaným testovaním (výhoda ale nie podmienkou)
• skúsenosti s performance testovaním (výhoda ale nie podmienkou)
• skúsenosti z bankovníctva a/alebo telekomunikácií (výhoda ale nie je podmienkou)

Kontakt
Email: hr@aas-slovakia.sk

Služby

  • Vývoj a testing software
  • Prenájom zdrojov
  • Konzultačné služby
  • Riadenie projektov
  • Analýza

Kontakt

AAS Slovakia s.r.o.
Kalinčiakova 27
831 04  Bratislava

+421 220 620 621
+421 915 110 948
info@aas-slovakia.sk

Partneri